telefon: 512 914 070

Firma HERMES SERWIS rozpoczęła działalność w kwietniu 2015 roku. Główną jej ideą jest świadczenie szerokiej gamy usług związanych z domem, ogrodem i firmą, czyli rozwiązywanie wielu małych i dużych  problemów, które utrudniają codzienne życie. Zajmujemy się naprawą, konserwacją,   regeneracją sprzętu AGD wielu marek,  zarówno domowego, jak i przemysłowego użytku. Każda pani domu może zlecić nam wykonanie drobnych prac remontowych i naprawczych. Ponieważ awarie mają to do siebie, że zazwyczaj dzieją się nieoczekiwanie, o różnych porach dnia i nocy, jesteśmy gotowi przyjechać, ratować, naprawiać poza zwykłymi godzinami pracy, również w soboty i święta.

W zakresie usług ogrodniczych gwarantujemy podjęcie się prac zarówno tych prostych, jak również tych skomplikowanych, gdy trzeba coś przekopać, zniwelować, przebudować lub załadować. Raczej nie odmawiamy, bo nie boimy się ciężkiej pracy, niecodziennych zadań i wymagających klientów.

Aby sprostać coraz trudniejszemu rynkowi oraz móc świadczyć coraz szerszy zakres usług, inwestujemy w dobrych fachowców oraz  profesjonalny sprzęt, który gwarantuje jakość, szybkość i oszczędność.

Naszą ofertę kierujemy  do klientów indywidualnych, różnego rodzaju firm, instytucji, obiektów hotelarsko-gastronomicznych oraz spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości. Zawsze staramy się dotrzymać ustalonego terminu, a rzetelne wykonanie każdej pracy jest naszym priorytetem. Do skorzystania z oferty firmy HERMES  SERWIS zapraszamy przede wszystkim klientów z Rzeszowa i   okolic.

Radosław Rozlach

 

DLACZEGO MY ?

- zawsze zgadzamy się z Tobą,
- doradzimy w razie potrzeby,
- nie negujemy Twoich decyzji,
- nie trzeba prosić nas dwa razy,

- jesteśmy staranni i dokładni,
- nie odmawiamy pomocy,
- oferujemy pomoc na telefon,
- pozostawiamy po sobie porządek.